Реал не наздогнав Севілью після втраченої перемоги в чемпіонаті Іспанії

4 січня 2019, 01:07

У 17-му турі чемпіонату Іспанії Реал на виїзді зіграв внічию 2:2 проти Вільярреала і не зумів наздогнати Севілью, яка йде на третьому місці.

Господарі зуміли приголомшити гостей вже на 4-й хвилині матчу, коли Санті Касорла після передачі від Самюеля Чуквезе відкрив рахунок.

Через всього три оберти секундної стрілки мадридці відновили рівновагу. Це Карім Бензема замкнув навіс Дані Карвахаля.

Під кінець третини години гри Реалу вдалося вийти вперед. Після подачі Тоні Крооса зі штрафного снаряд у сітку головою відправив Рафаель Варан.

І все ж, старання левантійців у другому таймі були винагороджені голом. Пабло Форнальс знайшов передачею Касорлу, який оформив дубль.

Нічия не дозволила Реалу відірватися від Алавеса, що йде на п'ятому місці, і наздогнати Севілью, яка займає третю сходинку - відстань між командами складає по два очки.

Вільярреал - Реал 2:2
Голи: Касорла, 4, 82 - Бензема, 7, Варан, 20

Вільярреал: Асенхо - Лайюн, Гонсалес, Руїс, Коста - Фуего (Трігерос, 82), Касерес (Екамбі, 63) - Чуквезе, Форнальс, Касорла - Морено (Бакка, 68)

Реал: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Модріч (Вальверде, 64), Каземіро, Кроос (Вінісіус, 86) - Васкес, Бензема, Бейл (Іско, 46)

Попереджені: Гонсалес - Каземіро, Рамос

Турнірна таблиця:

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Раніше на друге місце піднявся Атлетіко після перемоги над Еспаньолом з рахунком 1:0 і нічиєї 1:1 Севільї проти Леганеса.