Реал не зміг обіграти клуб українців у чемпіонаті Іспанії

16 квітня 2019, 02:09

В рамках 32-го туру іспанської Прімери Реал на виїзді зіграв внічию проти Леганеса, за який виступають українські воротар Андрій Лунін і захисник Василь Кравець.

Господарі відкрили рахунок у самому кінці першого тайму, забивши "гол у роздягальню". Це Хонатан Сільва після передачі Мартіна Брайтвейта забив ефектний м'яч.

Гості відновили рівновагу через п'ять хвилин після перерви, коли Карім Бензема зіграв на добиванні після його ж удару з пасу Луки Модріча та сейва Пічу Куельяра.

У час, що залишився ближче до перемоги був Леганес, але в підсумку матч завершився внічию 1:1. Реал, який займає третє місце, тепер відстає від лідера Барселони на 13 очок і від другого Атлетіко - на чотири.

Лунін, який належить Реалу, за умовами оренди не міг зіграти в цьому поєдинку. Кравець не потрапив у заявку на гру.

Леганес - Реал Мадрид 1:1
Голи: Сільва, 45 - Бензема, 51

MyScore.com.ua

Раніше Барселона несподівано не змогла розпечатати ворота Уески, зігравши внічию 0:0. Незважаючи на це, каталонський клуб залишився лідером, випереджаючи Атлетіко на дев'ять очок.