Реал не зміг виграти четвертий матч поспіль, Барселона повернула лідерство. Результати матчів чемпіонату Іспанії

21 жовтня 2018, 00:24

У суботу, 20 жовтня, відбулися чотири матчі дев'ятого туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Мадридський Реал втратив очки в четвертому матчі поспіль в рамках Ла Ліги. У звітному турі мадридці на своєму полі поступилися Леванте з рахунком 1:2. Реал пропустив два м'ячі в першому таймі, а в другому не зміг зробити камбек, забивши лише один раз.

В останніх чотирьох матчах чемпіонату Іспанії Реал набрав всього одне очко. "Вершкові" розташовуються на п'ятому місці в турнірній таблиці.

Реал - Леванте 1:2
Голи: Марсело, 72 - Моралес, 7, Марті, 13 (з пенальті)

Реал: Куртуа - Одріосола (Бейл, 46), Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Іско (Бензема, 60) - Васкес, Діас, Асенсіо (Себальос, 60)

Леванте: Оласабаль - Кабако, Постіго (Чема, 75), Робер - Засон, Рочіна (Дукуре, 67), Барді, Кампанья, Тоньо - Моралес, Марті (Боатенг, 79)

Попередження: Кабако, Хасон

Барселоні свою серію невдач у Ла Лізі, яка затягнулася на чотири матчі, вдалося перервати. У звітному турі каталонці здобули красиву домашню перемогу над Севільєю. Всі чотири голи Барселони в цьому матчі забили різні гравці: Коутіньо, Мессі, Суарес і Ракітіч.

Окремо варто відзначити, що в цьому матчі Барселона втратила Ліонеля Мессі, який в одному з епізодів невдало приземлився на руку і був замінений вже на 26-й хвилині.

Завдяки перемозі над Севільєю Барселона повернулася на перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги.

Барселона - Севілья 4:2
Голи: Коутіньо, 2, Мессі, 12, Суарес, 63 (з пенальті), Ракітіч, 88 - Сарабія, 79, Мюріель, 90+2

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке, Лангле, Альба - Ракітіч, Бускетс, Артур (Роберто, 67) - Мессі (Дембеле, 26), Суарес (Мунір, 81), Коутіньо

Севілья: Вацлік - Карісса, Кьяєр (Меркадо, 54), Гомес - Навас, Банега, Васкес (Меса, 69), Арана - Сарабія - Бен Йєддер, Сілва (Мюріель, 78)

Попередження: Вацлік

Результати інших матчів дев'ятого туру Ла Ліги:

Сельта - Алавес 0:1
Гол: Піна, 58

Валенсія - Леганес 1:1
Голи: Хосе Гайя, 85 - Жерар Гумбау, 63 (з пенальті)

Вільярреал - Атлетіко 1:1
Голи: Гаспар, 65 - Філіпе Луїс, 51

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, в минулому турі чемпіонату Іспанії Барселона не змогла на виїзді обіграти Валенсію.