Реал здобув четверту перемогу поспіль після поразки від Шахтаря

16 грудня 2020, 01:38

У зіграному заздалегідь матчі 19-го туру іспанського чемпіонату Реал із рахунком 3:1 обіграв вдома Атлетік, що стало його четвертою перемогою поспіль у всіх турнірах після поразки від Шахтаря в Лізі чемпіонів у листопаді.

Багато в чому на хід і результат гри вплинуло вилучення з поля півзахисника гостей Рауля Гарсії вже на 13-й хвилині після фолу на Тоні Кроосі.

Останній став автором першого гола господарів поля потужним ударом наприкінці першого тайму. Але вже на початку другої половини матчу Капа відновив рівновагу.

Вона зберігалася до 74-ї хвилини, коли Бензема зробив рахунок 2:1 після передачі Карвахаля. Потім француз зробив дубль, скориставшись пасом Модріча.

Перемога дозволила Реалу піднятися на третє місце, програючи лідеру Сосьєдаду за різницею м'ячів. Стільки ж очок, 26, в другого у таблиці Атлетіко, який зіграв на два матчі менше, ніж конкуренти.

Реал - Атлетик 3:1
Голи: Кроос, 45+2, Бензема, 74, 90+2 - Капа, 52

Flashscore.com.ua

У своєму попередньому поєдинку в рамках 13-го туру іспанської першості Реал із рахунком 2:0 переміг у мадридському дербі Атлетіко на своєму полі.