Реал переміг Атлетіко і вийшов на друге місце. Результати чемпіонату Іспанії

9 лютого 2019, 22:26

У чемпіонаті Іспанії відбулося кілька матчів 23-го туру.

У центральному поєдинку туру Атлетіко приймав на своєму полі Реал і програв з рахунком 1:3, через що пропустив суперника на другий рядок, який займав сам.

Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині після виконання кутового, коли Серхіо Рамос скинув м'яч на Каземіро, а той відправив його в сітку ударом через себе з лінії воротарського.

Для того, щоб відновити рівновагу, господарям вистачило менше 10 оборотів секундної стрілки. Це Антуан Грізманн скористався передачею Анхеля Корреа.

І все ж, на перерву суперники пішли за рахунку 1:2 після виконаного Рамосом пенальті. Підсумковий результат на 74-й хвилині встановив Гарет Бейл, якому асистував Лука Модріч.

Тим самим Реал наблизився до лідера Барселоні на п'ять очок. Але перша команда турнірної таблиці ще зіграє свій гостьовий матч проти Атлетіка в цьому турі 10 лютого.

Myscore.com.ua

Посеред тижня у першому поєдинку півфіналу Кубка Іспанії Барселона і Реал не виявили сильнішого, зігравши внічию 1:1.