Реал пережив легкий переляк у матчі проти Наполі

15 лютого 2017, 23:49
В рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Реал у домашніх стінах виграв у Наполі з рахунком 3:1

Вже на 1-й хвилині Карім Бензема втратив шанс вивести господарів поля вперед, коли не зумів переграти воротаря суперника Пепе Рейну. Розплата прийшла на 9-й хвилині - це Дріс Мертенс ефектним дальнім ударом обвів Кейлора Наваса в рамці мадридців і відкрив рахунок.

Підопічні Зінедіна Зідана спробували швидко відповісти своїм взяттям воріт, але досягли успіху на 18-й хвилині. Після подачі від Дані Карвахаля той же Бензема відновив рівновагу.

Ще до перерви француз міг оформити дубль, однак влучив у стійку воріт неаполітанської команди. Але на початку другого тайму Реал домігся-таки свого. Ефектний прохід Кріштіану Роналду з правого флангу до чужої штрафної закінчився передачею на Тоні Крооса, і той ударом у дотик пробив точно в правий нижній кут.

Тим не менш, на 54-й хвилині рахунок став 3:1. Після відскоку м'яча Каземіро спритно зловив м'яч і з льоту красиво пробив у ворота здалеку.

У час, що залишився два хороших моменти для того, щоб скоротити відставання в рахунку змарнував Мертенс, тому в матчі-відповіді Наполі буде намагатися відіграти два голи у Реала.

Реал - Наполі 3:1
Голи: Бензема, 18, Кроос, 49, Каземіро, 54 - Мертенс, 8

Реал: Навас - Карвахаль, Рамос (Пепе, 71), Варан, Марсело - Мората, Каземіро, Кроос - Хамес Родрігес (Ваксес, 76), Бензема, Роналду

Наполі: Рейна - Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам - Зьєлінські (Аллан, 75), Діавара, Хамшик (Мілік, 86) - Кальєхон, Мертенс, Інсіньє

Попереджені: Рамос, Модріч - Зьєлінські, Мертенс