Реал піднявся на третє місце в чемпіонаті Іспанії

21 лютого 2018, 21:49

У відкладеному матчі 16-го туру іспанської Прімери Реал на виїзді переграв Леганес 3:1 і піднявся на третю позицію турнірної таблиці.

Рахунок відкрити вдалося господарям, коли голом відзначився Унаї Бустінса вже на 6-й хвилині гри після навісу з кутового.

Але Леганесу судилося вести в рахунку лише п'ять хвилин, після чого відновити рівновагу зумів Лукас Васкес, який пострілом у межах штрафного майданчика пробив точно у дальній кут.

Не минуло й півгодини після початку гри, як мадридці вийшли вперед: ефектно розіграна комбінація за участю Каземіро, Каріма Бензема і того ж Васкеса завершилася точним ударом першого.

Зняв усі питання про переможця на останній хвилині основного часу Серхіо Рамос, впевнено реалізувавши пенальті. Тим самим Реал набрав 48 очок і опинився на третьому місці, обійшовши Валенсію.

Леганес - Реал 1:3

Голи: Бустінса, 6 - Лукас Васкес, 11, Каземіро, 29, Рамос, 90 (з пенальті)

Турнірна таблиця:

Таблиця офіційного сайту УЄФА

У попередньому, 24-му турі чемпіонату Іспанії, мадридська команда з рахунком 5:3 перемогла в гостях Бетіс.