Реал припинив боротьбу в Кубку Іспанії після поразки від майбутнього суперника Шахтаря, Атлетіко йде далі

26 січня 2017, 00:08
Мадридський Реал не зумів пробитися в півфінал Кубка Іспанії, поступившись у чвертьфіналі Сельті з загальним рахунком 3:4

Перша зустріч між цими командами завершилася сенсаційною виїзною перемогою Сельти з рахунком 2:1, тому в домашній зустрічі перед галісійцями стояло завдання або багато не пропускати, або продовжувати дивувати оборону "вершкових" своїми атаками. Найкраще у майбутнього суперника Шахтаря в Лізі Європи вийшло друге - Реал знову пропустив двічі, зумівши забити стільки ж разів, чого виявилося недостатньо для виходу в півфінал.

Сельта - Реал 2:2 (перший матч - 2:1)

Гол: Даніло, 44 (у свої ворота), Васс, 85 - Роналду, 62, Лукас, 90

Сельта: Альварес - Джонні, Ронкалья, Кабраль, Мальо - Радойя, Діас - Бонгонда, Аспас (Фонтас, 90+3), Васс (Гомес, 88) - Гвідетті (Хосабед, 84)

Реал: Касілья - Начо, Каземіро (Діас, 89), Рамос, Даніло - Іско (Мората, 80), Кроос, Ковачіч, Асенсіо (Лукас, 76) - Роналду, Бензема

Попередження: Мальо, Васс, Джонні - Даніло

Атлетико після впевненої домашньої перемоги над Ейбаром з рахунком 3:0 у виїзній зустрічі не склало труднощів зберегти свою перевагу. Матч закінчився з рахунком 2:2, а всі м'ячі були забиті в другому таймі: у басків відзначилися Енріч і Педро Леон, а у "матрацників" - Хіменес і Хуанфран.

Ейбар - Атлетіко 2:2 (перший матч - 0:3)

Голи: Енріч, 73, Леон, 80 - Хіменес, 49, Хуанфран, 85

Ейбар: Йоель - Пенья, Гальвес, Дос Сантос, Капа - Рівера, Ріко (Гарсія, 34) - Бебе, Ісаса (Леон, 73), Дорріо (Енріч, 73) - Нано

Атлетіко: Мойя - Лукас, Савіч, Хіменес, Хуанфран - Гайтан (Врсалько, 74), Сауль (Коке, 62), Габі, Корреа - Торрес, Гамейро (Карраско, 62)

Попередження: Ріко, Бебе - Лукас

Зазначимо, що півфінальні пари Кубка Іспанії стануть відомі після жеребкування.

Напередодні першим учасником 1/2 фіналу Кубка Короля став Алавес. Останній учасник цієї стадії турніру визначиться завтра, 26 січня, коли між собою зіграють Барселона і Реал Сосьєдад.

Перша гра між цими суперниками завершилася мінімальною перемогою Барселони.