Реал програв Валенсії і не зумів відірватися від Барселони

22 лютого 2017, 22:04
У відкладеному матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії Реал на виїзді поступився Валенсії з рахунком 1:2 і не зумів збільшити свій відрив від Барселони до чотирьох очок

Господарі забили два м'ячі у ворота лідера іспанської першості протягом дев'яти стартових хвилин гри.

На 5-му оберті секундної стрілки Сімоне Дзадза отримав передачу від Муніра та ударом з розвороту пробив у верхній кут суперника.

Минуло всього чотири хвилини, і Валенсія збільшила свою перевагу. Контратака левантійців увінчалася голом, автором якого став Фабіан Орельяна.

Все, що вдалося гостям протягом наступних 80-ти з гаком хвилин - забити один м'яч. Наприкінці першого тайму Кріштіану Роналду відгукнувся на подачу з лівого флангу від Марсело та скоротив рахунок, який залишився незмінним до фінального свистка арбітра.

Реал залишається лідером чемпіонату Іспанії за підсумками 22 поєдинків з 52 очками. На другому місці - Барселона, у якої на один бал менше та один матч більше.

Валенсія - Реал 2:1

Голи: Дзадза, 5, Орельяна, 9 - Роналду, 44

Таблица сайта УЕФА
Таблица сайта УЕФА Фото:

Раніше Барселона на домашньому полі обіграла Леганес (2:1) і повернулася на друге місце у Примері.