Реал програв в Москві, Аякс зупинив Баварію. Результати матчів Ліги чемпіонів - відео

3 жовтня 2018, 00:39

У вівторок, 2 жовтня, в групах E, F, G, H в Лізі чемпіонів відбулися матчі другого туру.

Мюнхенська Баварія на своєму полі несподівано не змогла обіграти Аякс. Мюнхенці відкрили рахунок вже в дебюті - Хуммельс головою відправив м'яч у сітку після подачі Роббена. Аякс відігрався через 15 хвилин - відзначився захисник Мазрауі після передачі від Тадіча.

Надалі Аякс не ніяковів перед грізним суперником і справедливо награв на нічию.

В іншому матчі цієї групи Бенфіка в неймовірному за драматизмом матчі обіграла АЕК. Лісабонці залишилися в меншості за рахунку 2:0, втратили перевагу, але в кінцівці все одно примудрилися вирвати перемогу.

Група Е

Баварія - Аякс 1:1
Голи: Хуммельс, 4 - Мазрауі, 22

АЕК - Бенфіка 2:3
Голи: Клонарідіс, 53, 63 - Сеферович, 6, Грімальдо, 15, Семеду, 74

У групі F Манчестер Сіті на виїзді в кінцівці дотиснув Хоффенхайм. "Городяни" пропустили вже на першій хвилині від Бельфоділя, швидко відігралися після голу Агуеро, а потім намагалися грати першим номером, але ніяк не могли здолати щільну оборону німців і постійно наривалися на швидкі контратаки.

Перемогу Сіті вирвав на останніх хвилинах завдяки голу Давіда Сільви.

В іншому матчі квартету Ліон і Шахтар поділили очки.

Група F

Хоффенхайм - Манчестер Сіті 1:2
Голи: Бельфоділ, 1 - Агуеро, 8, Д. Сілва, 87.

Ліон - Шахтар 2:2
Голи: Дембеле, 70, Дюбуа, 72 - Мораес, 44, 55

У групі G відбулася головна сенсація ігрового дня - московський ЦСКА в Лужніках обіграв мадридський Реал. "Армійці" відзначилися вже на другій хвилині завдяки голу Влашича, а потім відстояли свою перевагу. Реал в цьому матчі грав в значно ослабленому складі без Бейла, Рамоса, Іско і Марсело. У кінцівці гри пряму червону картку отримав воротар ЦСКА Ігор Акінфєєв.

В іншому матчі групи Рома на своєму полі розгромила Вікторію з рахунком 5:0. Хет-трик на свій рахунок записав Едін Джеко.

Група G

ЦСКА - Реал 1:0
Гол: Влашич, 2

Рома - Вікторія 5:0
Голи: Джеко, 3, 40, 90+2, Ундер, 64, Клюйверт, 73

У квартеті H другу "суху" перемогу поспіль здобув Ювентус, розгромивши Янг Бойз. Хет-триком у цьому матчі відзначився Паулу Дібала.

Другий матч групи, в якому зійшлися Манчестер Юнайтед і Валенсія, завершився нульовою нічиєю.

Група H

Ювентус - Янг Бойз 3:0
Голи: Дібала, 5, 33, 69.

Манчестер Юнайтед - Валенсія 0:0

Турнірне становище в групах E, F, G, H

Таблиці сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, у другому турі групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар на виїзді зіграв внічию 2:2 з французьким Ліоном, хоча по ходу матчу вів 2:0.