Реал і Барселона сенсаційно вилетіли з Кубка Іспанії - відео

7 лютого 2020, 00:58

Реал і Барселона сенсаційно припинили боротьбу в Кубку Іспанії на стадії чвертьфіналу.

Мадридська команда програла на своєму полі Реал Сосьєдаду, що стало її першою поразкою в усіх турнірах з 19 жовтня (23 матчі).

Примітно, що до 59-й хвилини Реал поступався 0:3 після голу орендованого в нього півзахисника Едегора, а також дубля Ісака.

Марсело розмочив рахунок, але Мікель Меріно на 69-му оберті секундної стрілки відновив статус-кво. До честі господарів, до фінального свистка Родріго й Начо довели різницю м’ячів до мінімальної - 3:4.

Барселона нанесла візит Атлетіку та програла з мінімальним рахунком 0:1 у доданий до основного час, коли на 90+3-й хвилині м’яч забив Іньякі Вільямс.

У півфінал Кубка Іспанії крім Реал Сосьєдаду та Атлетіка також вийшли Гранада, яка перемогла Валенсію з рахунком 2:1, і Мірандес, який переграв Вільярреал — 4:2.

Результати чвертьфіналу Кубка Іспанії:

Реал — Реал Сосьєдад 3:4
Голи: Марсело, 59, Родріго, 81, Начо, 90+3 — Едегор, 22, Ісак, 54, 56, Меріно, 69

Атлетик — Барселона 1:0
Гол: Вільямс, 90+3

Гранада — Валенсія 2:1
Голи: Солдадо, 3, 90+4 — Родріго, 40

Мірандес — Вільярреал 4:2
Голи: Айяс, 17, Кастельянос, 45+3, Онаіндіа, 58, Санчес, 90+2 — Онтіверос, 32, Касорла, 55

Раніше у 22 турі Прімери Реал здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 у мадридському дербі над Атлетіко. Барселона перемогла Леванте з рахунком 2:1 і не відпустила конкурента у відрив, який становить три очки.