Реал розгромив суперника після вильоту з Ліги чемпіонів. Результати матчів чемпіонату Іспанії

11 березня 2019, 01:22

Відбулись п'ять матчів 27 туру чемпіонату Іспанії.

Мадридський Реал реабілітувався за виліт з Ліги чемпіонів від амстердамського Аякса у матчі внутрішнього чемпіонату проти Вальядоліда, розгромивши його 4:1.

Хоча почався матч для "вершкових" не найкращим чином - саме вони першими пропустили після голу Ануара на 29-й хвилині. Щоправда, уже через п'ять хвилин Рафаель Варан зрівняв рахунок.

На початку другого тайму Карім Бензема протягом восьми хвилин двічі забив Вальядоліду і зробив перевагу мадридців упевненою, а наприкінці матчу крапку поставив Лука Модріч.

Реал займає третє місце в чемпіонаті Іспанії та відстає від Атлетіко на п'ять очок, а від Барселони - на 12.

Також перемоги здобули Валенсія, Вільярреал та Севілья, які на тижні провели матчі у Лізі Європи. Перемога двозволила Вільярреалу вийти із зони вильоту, а Севілья та Валенсія займають шосте та сьоме місця відповідно.

Севілья – Реал Сосьєдад – 5:2
Голи: Сарабія, 25, Бен-Єддер, 48, 58, 61, Оярасабль, 69, (авт) – Оярасабль, 28, 77, (пен)

Myscore.com.ua

Напередодні Барселона здобула вольову перемогу над Райо вальєкано 3:1, а Атлетіко переміг з рахунком 1:0 Леганес, за який виступають українці Андрій Лунін та Василь Кравець.