Реал сенсаційно склав трирічні повноваження переможця Ліги чемпіонів - відео

5 березня 2019, 23:54

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Реал із рахунком 1:4 був сенсаційно розгромлений Аяксом і тим самим склав повноваження переможця турніру, яким був попередні три роки.

Після перемоги в першій грі на виїзді з результатом 2:1 мадридській команді було достатньо програти 0:1 вдома, щоб вийти до чвертьфіналу.

У дебюті матчу гостей врятувала поперечина після удару Рафаеля Варана, а через три хвилини гості відкрили рахунок. Душан Тадіч відкотив під удар Хакіму Зієшу і той пробив у кут воріт.

Не минуло й третини години після початку гри, як Аякс вів 2:0. Той же Тадіч фінтом прибрав Каземіро і віддав точний пас на Давіда Нереша, який підсік м'яч над голкіпером суперника.

Після цього амстердамці не реалізували ще ряд моментів, тоді як Реал, який втратив в першому таймі через травми Лукаса Васкеса й Вінісіуса, міг забити після удару Гарета Бейла, але той влучив у стійку.

І все ж, після перерви Аяксу вдалося зробити рахунок 3:0: Тадіч отримав пас у чужий штрафний і, недовго думаючи, пробив у дев'ятку воріт. Господарі змогли забити один м'яч завдяки Марко Асенсіо, але Лассе Шене відновив статус-кво - 4:1.