Реал сенсаційно програв, Барселона зміцнила лідерство. Результати чемпіонату Іспанії

7 січня 2019, 00:19

У чемпіонаті Іспанії відбулися матчі 18-го туру.

Реал зазнав сенсаційної поразки вдома в поєдинку проти Сосьєдаду з рахунком 0:2 і пропустив на четверте, останнє місце в зоні Ліги чемпіонів Алавес з відставанням в один бал.

Гості відкрили рахунок вже на 3-й хвилині завдяки точно виконаному Вілліаном Жозе пенальті, а на 83-й хвилині зняли питання про переможця, отримавши чисельну перевагу після вилучення Лукаса Васкеса ще наприкінці години гри - забив Рубен Пардо.

Барселона зміцнила своє лідерство після перемоги над Хетафе в гостях з рахунком 2:1. Успіх каталонцям на 20-й і 39-й хвилинах принесли голи Ліонеля Мессі та Луїса Суареса.

Збільшити відрив до п'яти очок чинному чемпіону Іспанії вдалося завдяки також нічиїй Севільї й Атлетіко. На точний удар Віссама Бен Єддера своїм результативним пострілом відповів Антуан Грізманн.

Уеска - Бетіс 2:1
Голи: Феррейро, 73, Рівера, 79 - Санабрія, 55 (з пенальті)

Ейбар - Вільярреал 0:0

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У 17-му турі чемпіонату Іспанії Реал зіграв внічию 2:2 на виїзді проти Вільярреала й не зумів наздогнати Севілью, яка йде на третьому місці.