«Ми були командою». Головний тренер Шахтаря прокоментував сенсаційну перемогу над Реалом

21 жовтня 2020, 23:30

Наставник Шахтаря Луїш Каштру висловився про сенсаційну перемогу команди з рахунком 3:2 у гостях над Реалом в матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

У коментарі телеканалу Футбол фахівець заявив, що в клубі знали, які в нього можливості, і його команда виконала все, що було заплановано, а гравці були фантастичними.

"Це дуже хороший результат. Стратегія була вирішена. Ми були командою з першої і до останньої хвилини, і коли ми дисципліновані, ми знаходимося ближче до перемоги, навіть проти Реала", - додав Каштру.

Керманич Шахтаря висловив думку, що перший тайм матчу з Реалом був кращим таймом його команди в сезоні, хоча можливості забити були й після перерви.

"Рахунок 3:2 змусив нас оборонятися. Ми тоді подумали: «Хоч би гра скоріше закінчилася». Це була гарна можливість вирости як команда, і ми показали, що сьогодні впевнені в майбутньому", - резюмував Каштру.

Шахтар відправився в Мадрид на матч проти Реала без шести ключових гравців: Миколи Матвієнка і Сергія Кривцова, Алана Патріка, Тайсона, Тараса Степаненка, Віктора Коваленка та Жуніора Мораеса.