Ліга чемпіонів. Клуб українського тренера здобув історичну перемогу над Реалом і лідирує в групі Шахтаря — відео

28 вересня 2021, 23:52

Відбулися матчі другого туру Ліги чемпіонів у групах А, В, С та D.

Молдовський Шериф, який очолює український тренер Юрій Вернидуб, у своєму першому сезоні в Лізі чемпіонів сенсаційно обіграв на виїзді мадридський Реал з рахунком 2:1.

Шериф першим відкрив рахунок після влучного удару Джахшибаєв на 25-й хвилині. Реалу вдалося відігратися завдяки реалізованому пенальті у виконанні Бензема на 65-й хвилині, але наприкінці матчу Тіль красивим ударом приніс молдовському клубу історичну перемогу.

Клуб із Тирасполя із шістьма очками лідирує у групі D, де також виступає Шахтар.

Мілан до 84-ї хвилини вів у рахунку у матчі з Атлетіко, але після цього пропустив два голи та поступився з рахунком 1:2.

Також слід відзначити розгромну перемогу Ліверпуля над Порту з рахунком 5:1 та несподівану поразку Лейпцига від Брюгге — 1:2.

Мілан — Атлетіко 1:2
Голи: Леау, 20 — Грізманн, 84, Суарес, 90+7 (пен)

Голи: Бензема, 65 (пен) — Джахшибаєв, 25, Тіль, 90

Раніше Шахтар в рамках другого туру групового раунду Ліги чемпіонів зіграв внічию 0:0 з Інтером.