Реал стартував із перемоги, Атлетіко - з втрати очок. Результати матчів чемпіонату Іспанії

21 серпня 2018, 02:03

В іспанській Примері завершилися всі матчі першого туру.

Реал починав сезон на внутрішній арені домашнім поєдинком проти Хетафе, в якому переміг із результатом 2:0.

Під кінець третини години в грі рахунок відкрив захисник господарів Дані Карвахаль, коли воротар Давид Сорія вибив на нього м'яч після подачі від Гарета Бейла. На 51-й хвилині автор результативної передачі відзначився вже сам.

Чинний віце-чемпіон Іспанії Атлетіко оступився на виїзді в центральному поєдинку туру проти Валенсії - 1:1.

Саме гості забили першими, коли з передачі Антуана Грізманна забив Анхель Корреа. Проте господарі зуміли відновити рівновагу завдяки точному удару Родріго.

Інші результати 1-го туру:

Реал - Хетафе 2:0
Голи: Карвахаль, 20, Бейл, 51

Реал: Навас - Карвахаль, Рамос, Начо, Марсело - Себальос (Модріч, 71), Кроос, Іско (Каземіро, 57) - Бейл (Васкес, 77), Бензема, Асенсіо

Хетафе: Сорія - Суарес, Гонсалес, Даконам, Кабрера - Портільо (Алехо, 64), Арамбаррі, Сібасакі, Максимовіч, Ндіайе (Мата, 57) - Моліна (Родрігес, 71)

Попереджені: Марсело - Моліна, Ндіайе, Даконам, Мата, Арамбаррі, Гонсалес, Кабрера

Валенсія - Атлетіко 1:1
Голи: Родріго, 56 - Корреа, 27

Валенсія: Нето - Піччіні, Гарай (Діакабі, 67), Пауліста, Гайя - Солер (Батшуаї, 76), Парехо, Кондогбія, Васс - Родріго, Міна (Гамейро, 67)

Атлетіко: Облак - Хуанфран, Савіч, Годін, Луїс - Корреа (Партія, 82), Коке, Ньїгес, Лемар (Вітоло, 64) - Коста, Грізманн (Мартінш, 72)

Голи: Перу, 27, Муніаін, 90+3 - Сільва, 33

Раніше Барселона розгромила Алавес у першому турі іспанської Прімери, Реал Сосьєдад переміг Вільярреал, а Сельта розійшлася миром із Еспаньолом.

Перед цим у першому турі чемпіонату Іспанії Жирона розійшлася миром із Вальядолідом, а Леванте на виїзді розгромив Бетіс.