Реал та Атлетіко здобули непрості перемоги. Результати матчів чемпіонату Іспанії

16 грудня 2018, 00:43

Відбулись чотири матчі 16 туру чемпіонату Іспанії.

Мадридський Реал здолав Райо Вальєкано лише завдяки єдиному голу Каріма Бензема, який на 13-ій хвилині матчу отримав пас у штрафному від Лукаса Васкеса та пробив повз голкіпера.

Перемога дозволила "вершковим" піднятись на третю сходинку чемпіонату та наблизитись до Барселони на три очки. Однак каталонський клуб свій матч у 16 турі зіграє 16 грудня проти Леванте. Крім цього, Реал може обігнати Севілья, яка також має матч у запасі.

Мадридський Атлетіко впевнено розпочав матч проти Вальядоліда, повівши у рахунку 2:0, однак у другому таймі "матрацники" втратили перевагу, пропустивши два голи. На допомогу мадридцям прийшов лідер команди Антуан Грізман, який на 80-й хвилині забив третій м'яч у ворота Вальядоліда та приніс своїй команді три очки.

Леганес, за який на правах оренди виступає український голкіпер Андрій Лунін, розійшовся миром з Сельтою 0:0. Українець провів увесь матч на лаві запасних.

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Раніше мадридські Атлетіко та Реал завоювали путівки у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.