Реал у додатковий час здолав Баварію - фоторепортаж

19 квітня 2017, 01:12
У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Реал у додатковий час обіграв Баварію з рахунком 4:2 і за сумою двох поєдинків з результатом 6:3 пробився до півфіналу

Після першого тайму рахунок залишався "сухим", незважаючи на безліч небезпечних моментів біля обох воріт. Визначальною виявилася друга половина гри.

На 53-й хвилині Роберт Левандовські вивів Баварію вперед після удару з пенальті. Кріштіану Роналду відновив рівновагу на 76-й хвилині, але вже через дві хвилини Серхіо Рамос відправив сферу у свої ворота, і Реал знову опинився в ролі наздоганяючого.

Багато що визначив епізод на 85-й хвилині, коли гості залишилися в меншості після спірного вилучення Артуро Відаля. Тому в додатковий час господарям зусиллями Роналду було простіше не тільки зрівняти рахунок, але й забити ще двічі - відзначилися той же Роналду і Асенсио. 4:2 - Реал крокує до півфіналу.

Іспанські Реал і Атлетіко стали першими півфіналістами Ліги чемпіонів, обігравши в чвертьфіналі по сумі двох матчів Баварію та Лестер відповідно.