Реал вдруге поспіль вийшов до фіналу Ліги чемпіонів - фоторепортаж

11 травня 2017, 03:14
Незважаючи на поразку в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів від Атлетіко, Реал за сумою двох зустрічей пробився у вирішальний поєдинок турніру

Після поразки в першій грі на виїзді з рахунком 0:3 Атлетіко необхідно було відіграти три голи в домашніх стінах.

Зусиллями Сауля господарям вдалося відкрити рахунок на 12-й хвилині, а через ще чотири оберти секундної стрілки - подвоїти свою перевагу, коли ударом з пенальті відзначився Антуан Грізманн.

Але Реал не дозволив суперникові забити третій м'яч і на 42-й хвилині зруйнував інтригу в протистоянні після того, як Іско відправив снаряд у сітку.

Мадридський Реал поступився Атлетіко у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:2, але пройшов до фіналу, оскільки в першому поєдинку виграв 3:0.

3 червня в Кардіффі Реал зіграє у фіналі Ліги чемпіонів проти туринського Ювентуса, який раніше пройшов Монако.