Реал посунув Барселону з вершини іспанського чемпіонату

27 серпня 2018, 02:46

За підсумками другого туру іспанської Прімери Реал і Барселона здобули перемоги, проте лідером за різницею м'ячів став мадридський клуб.

Каталонська команда гостювала у Вальядоліда та не могла пробити ворота суперника до 56-ї хвилини, коли Усман Дембеле після передачі Серхі Роберто забив єдиний м'яч у поєдинку - 1:0.

Реал наніс візит Жироні й виграв із розгромним рахунком 4:1, незважаючи на те, що пропустив першим. На гол Борхи Гарсії гості відповіли влучними ударами від Серхіо Рамоса (з пенальті), Каріма Бензема (двічі й в тому числі з 11-метрової позначки), а також Гарета Бейла.

Першу перемогу в новому розіграші Ла Ліги здобув Атлетіко. Мадридський колектив приймав на своєму полі Райо Вальєкано і завдяки взяттю воріт Антуаном Грізманном на 63-й хвилині виграв з мінімальним результатом.

Результати матчів туру:

Жирона - Реал 1:4
Голи: Б. Гарсія, 17 - Рамос, 39 (з пенальті), Бензема, 52 (з пенальті), 80, Бейл, 59

Вальядолід - Барселона 0:1
Гол: Дембеле, 56

Атлетіко - Райо Вальєкано 1:0
Гол: Грізманн, 63

Севілья - Вільярреал 0:0

Хетафе - Ейбар 2:0
Голи: Анхель, 18, Моліна, 90

Леганес - Реал Сосьєдад 2:2