Реал вирвав перемогу у Аякса в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - відео

14 лютого 2019, 00:26

Мадридський Реал здобув мінімальну виїзну перемогу над амстердамським Аяксом з рахунком 2:1 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

На 37-й хвилині захисник Аякса Тальяфіко розпечатав ворота Реала, однак арбітр за допомогою відеоповтору зафіксував офсайд та не зарахував взяття воріт.

На 60-ій хвилині Реал відповів красивим ударом Бензема, який отримав пас від Вінісіуса Жуніора та точно пробив у дальню дев'ятку, відкривши рахунок.

Аякс відігрався через 15 хвилин. Нерес віддав передачу під удар Зієху і той влучно пробив низом повз Куртуа.

Реал таки дотиснув суперника за три хвилини до завершення основного часу - Асенсіо замкнув на дальній стійці простріл Карвахаля.

Матч-відповідь відбудеться 5 березня в Мадриді.

Аякс - Реал - 1:2

Голи: Зієх, 75 - Бензема, 60, Асенсио, 87

Аякс: Онана - Мазрауі, де Лігт, Блінд, Тальяфіко - ван де Беек, Шене (Дольберг, 73), де Йонг - Зієх, Тадіч, Нерес

Реал: Куртуа - Карвахаль, Начо, Рамос, Регілон - Модріч, Каземіро, Кроос - Бейл (Васкес, 61), Бензема (Асенсіо, 73), Вінісіус (М. Діас, 81)

Попередження: Зієх - Регілон, Васкес, Рамос

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Напередодні в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ обіграв Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0, а Рома перемогла Порту 2:1.