Реал вирвався в лідери, Атлетіко перервав серію без перемог. Результати матчів чемпіонату Іспанії

22 вересня 2018, 23:59

У суботу, 22 вересня, відбулися п'ять матчів п'ятого туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Мадридський Реал після розгрому Роми в Лізі чемпіонів посеред тижня з мінімальним рахунком обіграв Еспаньол в матчі Ла Ліги. Єдиний м'яч в кінцівці першого тайму забив Марко Асенсіо, скориставшись рикошетом після удару Луки Модріча.

Завдяки цій перемозі Реал вийшов на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Уже в неділю в разі перемоги над Жирона "Вершкових" може обігнати Барселона, яка в поточному сезоні Ла Ліги ще очок не втрачала.

Реал - Еспаньол 1:0
Гол: Асенсіо, 44

Реал: Куртуа - Варан, Начо, Одріосола, Рамос - Себальос (Лукас, 63), Каземіро, Модріч - Іско (Льоренте, 78), Асенсіо, Бензема (Діас, 60)

Еспаньол: Лопес - Налдо, Віла, Лопес, Ермосо - Марк Рока, Гранеро, П'ятті (Баптістао, 55), Дардер (Санчес, 55), Перес (Гарсія, 70) - Іглесіас.

Попередження: Начо, Каземіро - Рока, Лопес

Мадридський Атлетіко перервав серію з двох матчів поспіль без перемог в чемпіонаті Іспанії. У звітному турі команда Дієго Сімеоне на виїзді обіграла Хетафе з рахунком 2:0. На 14-й хвилині "Матрасники" повели в рахунку завдяки голу Давіда Сорії, а в другому таймі перевагу зміцнив Тома Лемар.

Набравши вісім очок в п'яти матчах, Атлетіко поки знаходиться на п'ятому місці в турнірній таблиці.

Хетафе - Атлетіко 0:2
Голи: Сорія, 14 (автогол), Лемар, 60

Хетафе: Сорія, Кабрера, Бруно Гонсалес, Антунеш, Дакон (Крістофоро, 78), Портільо, Арамбаррі, Ндіайє (Іван Алехо, 63), Суарес, Анхель, Моліна (Серхі Гвардіола, 70).

Атлетіко: Облак, Хіменес, Філіпе Луїс (Годін, 71), Хуанфран, Люка Ернандес, Коке, Родрі Ернандес (Парті, 58), Сауль, Лемар (Корреа, 80), Дієго Коста, Грізманн.

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, посеред тижня в рамках першого туру Ліги чемпіонів Реал на своєму полі розгромив Рому, а Атлетіко на виїзді здобув вольову перемогу над Монако.