Реал влаштував розгром Атлетіко у першому півфіналі Ліги чемпіонів

2 травня 2017, 23:52
Мадридський Реал розгромив Атлетіко з рахунком 3:0 у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

Перемогу команді Зінедіна Зідана приніс хет-трик Кріштіану Роналду, який забив вже 103 м'ячі в Лізі чемпіонів.

Рахунок в матчі був відкритий вже на десятій хвилині: Рамос навісив у штрафну на Роналду, але захисники вибили м'яч, Каземіро тут же повернув на португальця, який кивком голови переправив м'яч у сітку.

Реал не думав зупинятися на досягнутому і через шість хвилин міг подвоювати перевагу, але Облак витягнув м'яч з нижнього кута після удару головою Варана. В атаці у відповідь Гамейро не реалізував вихід один на один з Кейлором Навасом, і цей момент став чи не найнебезпечнішим для Атлетіко в цій грі.

У другому таймі гра заспокоїлась, Реал дозволив Атлетіко більше контролювати м'яч, розраховуючи на швидкі контратаки. Як виявилося, така задумка Зідана дозволила його команді збільшити свою перевагу. На 73-й хвилині Бензема отримав м'яч з лівого флангу і скинув під удар Роналду, який, видряпавши м'яч з-під ніг Феліпе Луїса, ефектно розстріляв ворота Облака, зробивши рахунок 2:0.

За п'ять хвилин до кінця основного часу матчу Роналду оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок у матчі.

3:0 - Реал зробив велику заявку на те, щоб зіграти у фіналі Ліги чемпіонів в третій раз за останні чотири роки. Матч-відповідь проти Атлетіко відбудеться 10 травня на стадіоні Вісенте Кальдерон.

Реал - Атлетіко 3:0

Голи: Роналду, 10, 73, 86

Реал: Навас - Карвахаль (Начо, 46), Рамос, Варан, Марсело - Кроос, Каземіро, Модріч - Іско (Асенсіо, 68), Бензема (Васкес, 77), Роналду

Атлетіко: Облак - Л. Ернандес, Савіч, Годін, Філіпе Луїс - Сауль (Гайтан, 58), Коке, Габі, Феррейра-Карраско (Корреа, 68) - Грізманн, Гамейро (Торрес, 57)

Попередження: Іско - Коке, Сауль, Савіч