Реал врятував нічию на останній хвилині матчу з Барселоною

3 грудня 2016, 19:25
Ель Класіко Барселони і Реала, яке проходило в рамках 14-го туру іспанської Ла Ліги, не виявило переможця

Старт першого тайму залишився за Барселоною, але ближче до кінця першої 45-хвилинки Реал вирівняв становище і міг відкривати рахунок в матчі перед самою перервою, але Роналду двічі не реалізував свої можливості.

У дебюті другого тайму Барселона змінила цифри на табло: Неймар класно навісив зі штрафного у воротарський, де Суарес випередив Варана і головою з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт Наваса.

Слідом за цим Барселона могла подвоювати свою перевагу, створивши ряд моментів. Однак якщо удари Неймара та Іньєсти заблокували захисники, то Мессі, вийшовши один на один з Навасом, просто на влучив у ворота.

А на останній хвилині матчу Реал зумів зрівняти рахунок. Як і Барселона, "вершкові" зробили це після розіграшу стандарту: Модріч класно навісив у штрафний з лівого флангу, а Серхіо Рамос, випередивши суперників, головою переправив м'яч у сітку воріт тер Штегена.

1:1 - Реал продовжує лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, випереджаючи Барселону на все ті ж шість очок.

Барселона - Реал 1:1

Голи: Суарес, 53 - Рамос, 90

Барселона: Тер Штеген - Роберто, Піке, Маскерано, Альба - Ракітіч (Іньєста, 60), Бускетс, Гомеш (Туран, 78) - Мессі, Суарес, Неймар (Д. Суарес, 88)

Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Ковачіч (Діас, 86) - Васкес, Іско (Каземіро, 66), Роналду – Бензема (Асенсіо, 77)

Попередження: Неймар, Суарес, Бускетс, Маскерано - Іско, Карвахаль