Реал врятував нічию у Варшаві, воротар ЦСКА оновив антирекорд. Всі результати середи в Лізі чемпіонів

3 листопада 2016, 00:15
Сьогодні, 2 листопада, завершився четвертий тур групового етапу Ліги чемпіонів

У групі Е в матчі проти Монако воротар ЦСКА Ігор Акінфеєв оновив свій же антирекорд Ліги чемпіонів, пропустивши в 41-й грі поспіль у цьому турнірі. Монегаски оформили перемогу ще в першому таймі, забивши три голи, і очолили турнірну таблицю квартету.

В іншому матчі цієї групи Байєр на виїзді обіграв Тоттенхем завдяки голу Кевіна Кампля і піднявся на другу сходинку в групі.

У цьому квартеті поки ще жодна команда не втратила шанси на вихід в плей-офф.

.png_53 Фото:

У групі F вихід в 1/8 фіналу турніру собі вже забезпечила Боруссія, яка на своєму полі мінімально обіграла Спортінг.

Мадридський Реал видав трилер у виїзному матчі з Легією, дозволивши команді з Варшави відігратися з рахунку 0:2 і навіть вийти вперед, але в кінцівці Ковачіч відновив статус-кво.

Реал знаходиться в кроці від виходу в плей-офф, Легія побореться зі Спортінгом за путівку в Лігу Європи.

Боруссія Д — Спортинг 1:0

Гол: Рамос, 12

Легія – Реал 3:3

Голи: Оджиджа-Офое, 40, Радович, 58, Мулен, 83 – Бейл, 1, Бензема, 35, Ковачич, 85

1_03
1_03 Фото:

У квартеті G на два матчі був забитий лише один гол. Це трапилося в поєдинку Порту і Брюгге, де Андре Сільва точним ударом в першому таймі приніс перемогу "драконам". У матчі Копенгаген - Лестер глядачі забитих м'ячів не побачили.

Лестер знаходиться в кроці від виходу в плей-офф з цієї групи, за другу путівку поборються Порту та Копенгаген.

Копенгаген - Лестер 0:0

Порту - Брюгге 1:0

Гол: Сільва, 37

2_02
2_02 Фото:

У групі H Севілья вдруге обіграла загребське Динамо, а Ювентус втратив перемогу над Ліоном. Фаворитами на вихід у плей-офф в цій групі є іспанський та італійський клуби. Ліонці, швидше за все, продовжать єврокубковий сезон у Лізі Європи.

Севілья – Динамо З 4:0

Голи: Вьєтто, 31, Ескудеро, 66, Нзонзі, 80, Бен Йеддер, 87

Ювентус — Ліон 1:1

Голи: Ігуаїн, 14 (з пенальті) — Толіссо, 85

3_02
3_02 Фото:

Напередодні Манчестер Сіті обіграв Барселону в яскравому матчі, а Динамо на виїзді поступилося Бенфіці в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.