Реал втратив перемогу над Атлетіко, Барселона несподівано поступилася в матчі чемпіонату Іспанії

8 квітня 2017, 23:58
Відбулися матчі суботи у 31-му турі чемпіонату Іспанії з футболу

Центральним матчем дня стало мадридське дербі між Реалом і Атлетіко. Команда Зінедіна Зідана приймала принципового суперника на своєму полі.

Команди розпочали матч обережно — перший тайм завершився без забитих голів. А ось на початку другої половини зустрічі господарі вийшли вперед — Пепе переправив м'яч головою у ворота Атлетіко після подачі зі штрафного.

Гості відігралися на 85-й хвилині, коли Антуан Грізманн реалізував вихід один на один з воротарем.

Реал – Атлетіко 1:1
Голи: Пепе, 52 – Грізманн, 85

Реал: Навас — Карвахаль, Рамос, Пепе (Начо, 66), Марсело — Модріч, Каземіро, Кроос (Іско, 76) — Бейл (Васкес, 81), Бензема, Роналду

Атлетіко: Облак — Хуанфран, Савич, Годін, Луїс — Карраско, Сауль (Корреа, 62), Габі, Коке — Торрес (Парей, 78), Грізманн

Попередження: Каземіро – Сауль, Годін, Коке

Барселона несподівано поступилася Малазі з рахунком 0:2. Неймар на 65-й хвилині отримав червону картку, чим ускладнив становище своєї команди в майбутній грі.

Малага – Барселона 2:0
Голи: Рамірес, 32, Хоні, 90

Малага: Камені — Рікка, Ернандес, Льоренте, Росалес — Ресіо, Камачо — Карлос (Хоні, 83), Акоста (Пеньяранда, 67), Форналс — Рамірес (Шарлес, 77)

Барселона: тер Штеген — Маскерано, Матьє (Роберто, 46), Умтіті, Альба — Гомеш ( Алькасер, 61), Бускетс, Д. Суарес (Іньєста, 46) — Мессі, Л. Суарес, Неймар

Попередження: Рікка, Ресіо, Пеньяранда, Карлос — Альба, Неймар, Умтіті, Маскерано

Вилучення: Неймар (друга жовта картка)