Реал втратив шанси виграти ще один трофей на тлі примарних шансів стати чемпіоном Іспанії

25 січня 2018, 01:35

Реал, який у чемпіонаті Іспанії відстає від лідера Барселони на 19 очок, припинив боротьбу в кубку країни, сенсаційно поступившись у чвертьфіналі Леганесу.

Після перемоги з рахунком 1:0 в першому матчі на виїзді підопічним Зінедіна Зідана було достатньо зіграти внічию в домашніх стінах. Але на 31-й хвилині рахунок відкрили гості, коли голом відзначився Хав'єр Ерасо. Господарі зуміли відновити рівновагу, коли Карім Бензема після передачі Лукаса Васкеса відправив м'яч у сітку на 47-му оберті секундної стрілки.

У цій ситуації середняку вищого дивізіону іспанської першості було достатньо забити один м'яч, який виводив би їх до півфіналу за сумою двох матчів за рахунок більшої кількості голів на виїзді. І це вдалося зробити на 55-й хвилині - Ерасо записав до свого активу результативний пас, а Габріел - гол.

Зідан спробував виправити ситуацію за допомогою замін, але гравці основи Даніель Карвахаль і Лука Модріч, а також ще один нападник Борха Майораль, які вийшли на поле, не допомогли Реалу залишитися у боротьбі за Кубок Іспанії.

Тепер найбільш реалістичні шанси завоювати хоча б один трофей за підсумками цього сезону у королівського клубу залишилися тільки в Лізі чемпіонів.

Реал - Леганес 1:2 (перший матч - 1:0)

Голи: Бензема, 47 - Ерасо, 31, Габріел, 55

Раніше в рамках чемпіонату Іспанії Реал розгромив на своєму полі Депортіво 7:1 і повернувся на четверте місце.