Чемпіонат Іспанії. Реал виграв другий матч після повернення Зідана

1 квітня 2019, 02:13

У чемпіонаті Іспанії завершився 29-й тур.

Реал проводив свій другий поєдинок після повернення Зінедіна Зідана на посаду наставника команди, приймаючи на своєму полі Уеску.

Гості відкрили рахунок на 3-й хвилині, коли відзначився Хуан Ернандес, але на 25-му оберті секундної стрілки Іско відновив рівновагу.

Під кінець години гри мадридці вже вийшли вперед після голу Дані Себальоса, однак через 12 хвилин Ечейта знову встановив паритет.

І все ж, на 89-й хвилині Карім Бензема після передачі від Марсело приніс Реалу перемогу, завдяки якій він закріпився на третьому місці з відставанням від другого Атлетіко на два очки.

Севілья втратила можливість повернутися на четверте місце в разі перемоги над Валенсією, яка і вийшла переможцем у гостьовому матчі завдяки голу Дані Парехо з пенальті.

MyScore.com.ua

Напередодні Барселона завдяки дублю Ліонеля Мессі перемогла в каталонському дербі Еспаньол з рахунком 2:0 і зберегла відрив у 10 очок на вершині таблиці.