Реал завдяки дублю Роналду зламав опір Баварії

12 квітня 2017, 23:39
В першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів Баварія на своєму полі програла Реалу з результатом 1:2, ведучи по ходу гри з рахунком 1:0

Більшу частину першого тайму на полі проходила рівна боротьба, але рахунок на 25-й хвилині відкрили господарі. Після подачі справа з кутового Артуро Відаль виграв боротьбу на лінії воротарського майданчика і ударом головою пробив Кейлора Наваса.

Мюнхенці не заспокоюються на досягнутому і мали хороший шанс піти на перерву за рахунку 2:0 на свою користь, коли арбітр призначив пенальті у ворота суперника. Тим не менш, Відаль пробив з 11-метрової позначки вище рамки.

Після перерви гості постали більш націленими на успіх і досягли свого через дві хвилини після відновлення гри. Атака мадридців правим флангом завершилася прострілом Дані Карвахаля, який ударом в один дотик замкнув Кріштіану Роналду.

Баварія активізувала зусилля для повернення переваги в рахунку, проте вилучення Хаві Мартінеса на 61-й хвилині після контратаки Реала виявилося вирішальним у матчі. Отримавши чисельну перевагу, підопічні Зінедіна Зідана створили кілька шансів для взяття воріт й реалізували лише один із них. Це Марко Асенсіо на 77-му оберті секундної стрілки своїм пасом знайшов Роналду, а португалець в дотик приніс своїй команді перемогу - 2:1.

Поєдинок-відповідь пройде 18 квітня в Мадриді.

Баварія - Реал 1:2
Голи: Відаль, 25 - Роналду, 47, 77

Баварія: Нойер - Лам, Боатенг, Мартінес, Алаба - Хабі Алонсо (Бернат, 64), Відаль - Роббен, Алькантара, Рібері (Дуглас Коста, 66) - Мюллер (Коман, 81)

Реал: Навас - Карвахаль, Начо Фернандес, Рамос, Марсело - Кроос, Модріч (Ковачіч, 90+1), Каземіро - Бейл (Асенсіо, 60), Бензема (Родрігес, 83), Роналду

Попереджені: Хабі Алонсо, Мартінес, Відаль - Карвахаль

Вилучений: Мартінес