Реал зазнав розгромної поразки в чемпіонаті Іспанії

24 листопада 2018, 18:28

Мадридський Реал сенсаційно поступився з рахунком 0:3 Ейбару у матчі 13 туру чемпіонату Іспанії.

Перший гол Реал пропустив уже на 16-ій хвилині. Під час атаки господарів голкіпер Реала Тібо Куртуа парирував один удар, але з добиванням Ескаланте не впорався.

В дебюті другого тайму захисники Реала забули в своєму штрафному Енріча, який відправив мяч у кут воріт "вершкових". На 57-ій хвилині шокував мадридських вболівальників Кіке, який забив гол у порожні ворота після того, як невдало на виході зіграв Куртуа.

Мадридський клуб протягом матчу наніс по воротах Ейбара лише три удари в площину воріт і заслужено програв.

Ейбар - Реал - 3:0

Голи: Ескаланте, 18, Енріч, 52, Кіке, 57

Ейбар: Ріесго - Пенья, Олівейра, Раміс, Хосе Анхель - Орельяна (Альварес, 83), Ескаланте, Хордан, Кукурелья - Енріч (Шарлес, 74), Кіке (Де Бласіс, 88)

Реал: Куртуа - Одріосола (Карвахаль, 54), Варан, Рамос, Марсело - Модріч (Іско, 63), Кроос, Себальос - Асенсио (Вінісіус, 74), Бензема, Бейл

Попередження: Кукурелья, Хордан - Бейл

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нещодавно Реал призначив новим головним тренером аргентинця Сантьяго Соларі, який до цього працював на цій посаді з приставкою "виконуючий обов'язки".

У стартовому матчі 13 туру чемпіонату Іспанії Леганес обіграв Алавес 1:0, а український голкіпер Андрій Лунін провів на полі усі 90 хвилин.