Реал здобув перемогу, Барселона з Атлетіко розписали нічию. Результати матчів чемпіонату Іспанії

14 жовтня 2017, 23:45
Сьогодні, 14 жовтня, були зіграні перші матчі восьмого туру чемпіонату Іспанії

Реал здобув трудову виїзну перемогу - Хетафе дав хороший бій вершковим. Перший тайм закінчився для Реала добре - на 39-й хвилині забив Бензема. Після перерви Хетафе пішов вперед і зрівняв рахунок. Галактікос були на межі втрати очок, але перемогу приніс лідер команди - Кріштіану Роналду, який відзначився на 85-й хвилині.

Хетафе - Реал 1:2

Голи: Моліна, 55 - Бензема, 39, Роналду, 85

Попередження: Арамбаррі, Згоден - Кроос, Начо, Ернандес

Хетафе: Гуаїта - Суарес, Дакон, Кала, Антунеш - Бергара, Арамбаррі (Гонсалес, 84) - Фажр, Хіменес (Портільо, 15), Ндіайе (Згоден, 68) - Моліна.

Реал: Касіл'я - Ашраф, Рамос, Начо, Марсело (Тео Ернандес, 72) - Кроос, Льоренте, Асенсіо - Васкес (Іско, 72), Бензема (Майораль, 81), Роналду.

Весь перший тайм ініціативою володіла Барселона, але контратаки Атлетіко виглядали набагато небезпечніше. Саме під час одного з нечастих випадів своєї команди Сауль наважився на дальній удар, і не прогадав - 1:0.

У другому таймі картина гри була схожою, але тільки тепер єдиний гол у таймі забила Барселона - це Суарес пробив головою після флангової подачі Роберто.

Атлетіко: Барселона 1:1

Голи: Сауль, 21 - Суарсес, 82

Попередження: Габі - Умтіті, Ракітіч

Атлетіко: Облак - Хуанфран, Савіч, Годін, Філіпе Луїс - Коке, Сауль, Габі (Торрес, 83), Карраско (Томас, 73) - Грізманн, Корреа (Гайтан, 59)

Барселона: Тер Штеген - Семеду (Роберто, 61), Піке, Умтіті, Альба - Ракітіч (Пауліньо, 79), Бускетс, Андре Гомеш - Мессі, Суарес, Іньєста (Жерар Деулофеу, 61)