Реал зробив заявку на вояж до Києва

25 квітня 2018, 23:58

У першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів Реал переміг Баварію на виїзді з рахунком 2:1.

Гра почалася в неспішному темпі, і гості якийсь час контролювали хід поєдинку. Справжньою невдачею для чемпіона Німеччини стали травми Ар'єна Роббена та Жерома Боатенга у першому таймі, через які змушені були піти на заміну.

Проте саме господарям вдалося відкрити рахунок на 28-й хвилині. Мюнхенський колектив скористався тим, що суперник захопився атакуючими діями і організував контратаку, на завершення якої Йозуа Кімміх ударом з правої лінії штрафного влучив під ближню стійку воріт Кейлора Наваса.

Трохи пізніше Баварія ледь не зміцнила свою перевагу, проте Франк Рібері не зумів розпорядитися кулею належним чином і дозволив воротареві Реала заволодіти снарядом. Пізніше свій шанс забити в рамку мадридців втратив і Матс Хуммельс.

Господарям судилося заплатити за невикористані моменти. Це Марсело на 44-й хвилині підхопив м'яч і ударом з льоту з лінії штрафного пальнув у правий нижній кут.

Після перерви наставник Реала Зінедін Зідан випустив замість атакуючого півзахисника Іско швидкого хавбека Марко Асенсіо. Якраз останній і вивів мадридців уперед, коли ті використовували контрвипад - гольовою передачею відзначився Лукас Васкес.

Баварія зробила спроби зрівняти рахунок і створила цілий ряд моментів, проте Навас і його оборона стримали натиск німецького колективу.

1:2 - матч-відповідь відбудеться 1 травня в Мадриді.

Баварія - Реал 1: 2
Голи: Кімміх, 28 - Марсело, 44, Асенсіо, 57

Баварія: Ульрайх - Кімміх, Хуммельс, Боатенг (Зюле, 34), Рафінья - Мартінес (Толіссо) - Роббен (Алькантара, 8), Хамес, Мюллер, Рібері - Левандовські

Реал: Навас - Карвахаль (Бензема, 67), Варан, Рамос, Марсело - Кроос, Каземіро (Ковачіч, 83), Модріч - Іско (Асенсіо, 46) - Лукас Васкес, Роналду

Попереджені: Рібері, Алькантара - Каземіро