Реал драматично виграв, Барселона перемогла Атлетіко. Результати неділі в чемпіонаті Іспанії

27 лютого 2017, 01:12
26 лютого п'ятьма матчами завершився 24-й тур чемпіонату Іспанії з футболу

Барселона в складному поєдинку на виїзді обіграла Атлетіко. Обидві команди знаходяться в групі переслідувачів Реала в турнірній таблиці, що ще більше підвищувало значимість цієї гри.

Всі голи в цій грі сталися вже після перерви. На 64-й хвилині рахунок відкрив Рафінья і вивів Барселону вперед, але вже через шість хвилин Дієго Годін вирівняв цифри на табло. Перемогу Барселона вирвала під завісу зустрічі завдяки точному удару Мессі.

Ця перемога повернула Барселону на друге місце в чемпіонаті Іспанії.

Атлетико – Барселона 1:2

Голи: Годін, 70 — Рафінья, 64, Мессі, 86

Атлетіко: Облак, Савич, Філіпе Луїс, Врсалько, Годін, Габі, Сауль, Коке, Феррейра Карраско (Торрес, 68), Грізманн, Гамейро (Корреа, 72).

Барселона: тер Штеген, Умтіті, Піке, Матьє (Дінь, 77), Серхі Роберто (Андре Гомеш, 85), Рафінья, Бускетс, Іньєста (Ракітіч, 71), Неймар, Мессі, Суарес.

Попередження: Сауль, Савич, Габі, Корреа — Бускетс, Мессі

Мадридському Реалу вдався неймовірний камбек у виїзному матчі проти Вільярреала. Станом на 56-ту хвилину матчу "вершкові" програвали з рахунком 0:2, однак за час, що залишився, змогли не тільки відігратися, а й вирвати перемогу - голами відзначилися Роналду, Бейл і Мората.

Реал зберіг перевагу в одне очко над Барселоною в турнірній таблиці, маючи при цьому ще одну гру в запасі.

Вільярреал — Реал 2:3

Голи: Трігерос, 50, Бакамбу, 56 — Бейл, 64, Роналду, 74 (з пенальті), Мората, 83

Вільярреал: Асенхо (Андрес Фернандес, 35) — Гаспар, Руїс, Коста — Соріано, Дос Сантос — Кастильєхо, Трігерос (Ернандес, 75), Адріан (Черишев, 57) — Бакамбу

Реал: Навас — Карвахаль, Пепе, Рамос, Марсело — Модріч, Каземіро (Іско, 58), Кроос — Бейл (Лукас Васкес, 89), Бензема (Мората, 77), Роналду

Попередження: Соріано, Гаспар, Альвар (не на полі), Сольдадо (не на полі) — Пепе

.png_112 Фото:

Нагадаємо, напередодні Севілья перемогла у дербі Бетіс і продовжила погоню за Реалом і Барселоною в чемпіонаті Іспанії.