Ребров висловив побоювання з приводу здоров'я Ярмоленка

27 жовтня 2016, 14:16
Наставник Динамо Сергій Ребров заявив про те, що нападаюник його команди Андрій Ярмоленко отримав травму, яка може залишити його поза грою на тривалий термін

Керманич київської команди поскаржився, що його підопічним доводиться грати багато матчів, а протягом місяця потрібно виходити на поле в режимі через два дні на третій, повідомляє офіційний сайт столичного клубу.

"Травми трапляються, тому що хлопці стараються віддати всі сили на полі. Це непросто, накопичується втома і, на жаль, виливається в травми", - зазначив Ребров.

Також за словами наставника Динамо, захиснику його команди напевно буде потрібна операція, і сьогодні, 27 жовтня, він повинен відправитися до Барселони.

Напередодні Ярмоленко пропустив матч 1/8 фіналу Кубка України проти Зорі, не потрапивши до заявки київської команди.

Раніше Динамо на НСК Олімпійський обіграло Зорю в додатковий час. 90 хвилин матчу завершилися з рахунком 2:2, але у додаткові півгодини кияни забили три голи і пройшли до чвертьфіналу.