Суддя розпустив руки. У Франції рефері ліктем нокаутував футболіста — відео

8 листопада 2021, 17:00
Суддя випадково вдарив гравця (Фото:Жеремі Піньяр/Twitter)

Курйозний момент стався під час поєдинку 13-го туру французької Ліги 1 між Реймсом та Монако (0:0).

На 13-й хвилині матчу головний арбітр Жеремі Піньяр у спробі ухилитися від м'яча ліктем ударив по голові півзахисника господарів Морету Кассамана.

Футболіст з Гвінеї-Бісау піднявся на ноги лише після того, як його до тями привели медики. Він продовжив гру і був замінений у компенсований до другого тайму час.

Піньяр знаходиться на початковому етапі своєї кар'єри – 34-річний суддя тільки цього сезону почав вперше отримувати призначення на матчі єврокубків.

Раніше в чемпіонаті Катарі колишній півзахисник Реала та Баварії Хамес Родрігес у матчі між Аль-Райяном та Аль-Арабі (1:2) накинувся на суддю після червоної картки.

Редактор: Іван Мартинов