Скандал у Лізі Європи. Футболіста чеського клубу звинуватили в расизмі і побили після матчу

19 березня 2021, 09:44

Гучним скандалом завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між шотландським Рейнджерсом і чеською Славією.

У середині другого тайму поєдинку між гравцями двох команд трапилася сутичка. Зустріч господарі завершували в меншості - вилучення заробили Кемарі Руф і Леон Балогун.

На пресконференції після гри головний тренер Рейнджерс Стівен Джеррард звинуватив захисника гостей Ондржея Куделу в расизмі стосовно свого підопічного Глена Камара.

REUTERS / Andrew Milligan

Пізніше журналіст Їрі Гошек повідомив, що на території стадіону невідомі побили Куделу. Славія була змушена викликати поліцію, так як не могла покинути стадіон.

Сам матч завершився перемогою чеської команди з рахунком 2:0. Саме вона вийшла до чвертьфіналу Ліги Європи.

Напередодні з турніру вилетіли обидва українські клуби: донецький Шахтар і київське Динамо.

Редактор: Євген Нещерет