Манчестер Сіті переміг Челсі, Арсенал врятував нічию на останніх хвилинах. Результати англійської Прем'єр-ліги — відео

23 листопада 2019, 21:25

Відбулись сім матчів 13 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Сіті вдома переміг Челсі 2:1. Цікаво, що саме «сині» першими відкрили рахунок. Однак уже через вісім хвилин після пропущеного голу Де Брюйне зрівняв рахунок, аще через такий самий відрізок часу Марез вивів підопічних Гвардіоли вперед.

У підсумку Манчестер Сіті здобув перемогу та набрав 28 очок і посідає третє місце. На один бал більше у Лестера, який обіграв Брайтон 2:0.

Відео голів і огляд матчу Манчестер Сіті - Челсі

Лідирувати продовжує Ліверпуль, який у непростому матчі переміг Крістал Пелас 2:1.

Відео голів і огляд матчу Крістал Пелес — Ліверпуль

Лондонський Арсенал продовжив безвиграшну серію до п’яти матчів. В матчі із Саутгемптоном «каноніри» були близькі навіть до поразки, але лондонців врятував гол Ляказетта на 96-й хвилині.

Myscore.com.ua

Раніше Тоттенхем під керівництвом нового наставника Жозе Моуріньо переміг у лондонському дербі Вест Хем 3:2 в рамках 13 туру англійської Прем'єр-ліги.