Барселона і Реал перемогли, Атлетіко залишився лідером попри поразку. Результати чемпіонату Іспанії - відео

15 вересня 2019, 01:16

Відбулись чотири матчі 4 туру чемпіонату Іспанії.

Барселона розгромила Валенсію 5:2 і піднялась на четверте місце турнірної таблиці. Дублем у складі каталонців відзначився Луїс Суарес, який з’яиввся на полі у другому таймі.

Також дебютним голом за Барселону відзначився Френкі де Йонг, а відкрив рахунок у матчі 16-річний форвард каталонців Анссумане Фаті. Ще один гол у складі Барселони на свій рахунок записав Жерар Піке.

Мадридський Реал у матчі з Леванте вів у рахунку 3:0 і ледь не втратив перемогу, пропустивши два голи у другому таймі. «Вершкові» таки здобули три очки і піднялись на другу позицію.

Лідером, незважаючи на поразку від Реала Сосьєдад 0:2, залишився мадридський Атлетіко.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Іспанії Барселона не змогла перемогти Осасуну 2:2, а Реал з таким же рахунком зіграв з Вільярреалом.