Барселона вийшла на друге місце, Атлетіко не зміг перемогти клуб Луніна — відео. Результати чемпіонату Іспанії

7 жовтня 2019, 00:31

Відбулись заключні матчі 8 туру чемпіонату Іспанії.

Барселона перемогла Севілью 4:0 та піднялась на друге місце після осічки Атлетіко з Вальядолідом (0:0). Каталонський клуб ще у першому таймі зробив серйозну заявку на перемогу, забивши три голи. У другій половині зустрічі Мессі закріпив перевагу господарів.

Цікаво, що попри комфортну перевагу, Барселона догравала матч удев’ятьох. На 87-ій хвилині арбітр вилучив Араухо, а через дві хвилини червону картку заробив Дембеле.

Відео голів і огляд матчу Барселона — Севілья

Нічия з Вальядолідом, в якому виступає український голкіпер Андрій Лунін, стала для Атлетіко другою поспіль та коштувала «матрацникам» другої позиції. Воротар збірної України просидів весь матч на лаві запасних.

Вальядолід — Атлетіко — 0:0
Нереалізований пенальті: Рамірес, 36 (Вальядолід)

Реал Сосьєдад — Хетафе — 1:2
Голи: Меріно, 5 — Мата, 69, Максімовіч, 89
Вилучення: Льоренте, 53 (друга жовта картка)

Myscore.com.ua

Напередодні Азар забив перший гол за Реал та допоміг «вершковим» перемогти Гранаду 4:2.