Клуб Малиновського втратив перемогу над Лаціо, Ювентус закріпив лідерство. Результати чемпіонату Італії - відео

19 жовтня 2019, 23:51

Відбулись три матчі 8-го туру чемпіонату Італії.

Клуб українця Руслана Малиновського Аталанта уже до 37 хвилини матчу з Лаціо вела в рахунку 3:0, але не зуміла втримати перевагу. У другому таймі арбітр призначив два пенальті у вороат гостей, якій реалізував Іммобіле, а ще один гол з гри забив Корреа.

Малиновський провів на полі весь матч, але результативними діями не відзначився.

Наполі завдяки дублю Міліка перемогла Верону 2:0 і займає четверте місце Серії А.

Лідирувати продовжує Ювентус, який переміг вдома Болонью 2:1. По голу у складі туринського клубу забили Роналду та П’яніч.

Лаціо — Аталанта 3:3
Голи: Іммобіле, 69, 90+3 (обидва з пенальті), Корреа, 70 — Мурієль, 23, 28, Гомес, 37

Наполі — Верона — 2:0
Голи: Мілік, 37, 67

Ювентус — Болонья 2:1
Голи: Роналду, 19, П’яніч, 54 — Даніло, 26

Myscore.com.ua

У попередньому турі Серії А Ювентус здолав Інтер 2:1, а Аталанта перемогла Лечче 3:1.