Баварія втратила очки з аутсайдером, Боруссія Дортмунд перемогла лідера. Результати чемпіонату Німеччини — відео

19 жовтня 2019, 22:16

Відбулись сім матчів 8-го туру чемпіонату Німеччини.

Дортмундська Борусія завдяки голу Ройса мінімально перемогла лідера чемпіонату менхенгладбахську Боруссію. Попри поразку клуб із Менхенгладбаха залишився на першому місці.

Осічкою лідера не змогла скористатись Баварія, яка зіграл внічию 2:2 з Аугсбургом, набравши одне очко у двох останніх турах Бундесліги. Баварія пропустила уже на першій хвилині, після чого змогла зрівняти рахунок та вийти вперед, але на 92-й хвилині втратила перемогу.

Суперник Олександрії у Лізі Європи Вольфсбург розійшовся миром з Лейпцигом і йде слідом за менхенгладбахською Боруссією, маючи таку ж кількість очок, але гіршу різницю забитих та пропущених.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Німеччини Баварія програла Хоффенхайму 1:2, а Боруссія Дортмунд не змогла перемогти Фрайбург — 2:2.