Барселона стала лідером після першої поразки Реала. Результати чемпіонату Іспанії

20 жовтня 2019, 01:26

Відбулись п’ять матчів 9 туру чемпіонату Іспанії.

Барселона розгромила Ейбар з рахунком 3:0, що допомогло їй вийти на перше місце турнірної таблиці. По голу у складі каталонського клубу забили Грізманн, Суарес та Мессі.

Барселона стала лідером після осічки Реала у матчі з Мальоркою. Реал, пропустивши на 7-й хвилині матчу, так і не зумів звести матч бодай до нічиєї. «Вершкові» зазнали першої поразки у чемпіонаті.

Втратив очки й інший мадридський клуб — Атлетіко. «Матрацники» вели в рахунку в матчі з Валенсією, але за вісім хвилин до завершення поєдинку пропустили гол і втратили перемогу.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Іспанії Барселона розгромила Севілью 4:0, а Реал переміг Гранаду 4:2.