Арсенал перервав безпрограшну серію Манчестер Юнайтед, Челсі врятувався від поразки. Результати чемпіонату Англії - відео

10 березня 2019, 21:06

Відбулись три матчі 30 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру лондонський Арсенал впевнено обіграв Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0 та перервав 12-матчеву безпрограшну серію "червоних дияволів" у англійській Прем'р-лізі.

"Каноніри" відкрили рахунок уже на 12-й хвилині. Не обійшлось без помилки Де Хеа, який не зреагував на дальній постріл Джаки. У другому таймі Фред сфолив у штрафному на Ляказетту, а пенальті реалізував Обамеянг, подвоївши перевагу Арсенала.

Перемога дозволила Арсеналу обійти Манчестер Юнайтед в турнірній таблиці та вийти на четверте місце.

Челсі перед поїздкою в Київ на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти Динамо зробив осічку в поэдинку з Вулверхемптоном. "Сині" тільки на останніх хвилинах врятувались від поразки завдяки Едену Азару, який на 92-й хвилині пробив з-за меж штрафного точно в кут воріт.

Ліверпуль завдяки дублям Мане та Фірміно здолав Бернлі та наблизився до лідера Манчестер Сіті на відстань у одне очко.

Myscore.com.ua

Напередодні в рамках 30 туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті переміг Уотфорд 3:1, а Тоттенхем програв Саутгемптону 2:1.