Мессі приніс Барселоні перемогу, Атлетіко випередив Реал. Результати матчів чемпіонату Іспанії

17 лютого 2019, 00:47

Відбулись п'ять матчів 24 туру чемпіонату Іспанії.

Барселона завдяки єдиному голу здобула три очки в матчі проти Вальядоліда. Під завісу першого тайму захисник Вальядоліда збив у власному штрафному Піке,а Мессі з 11-метрової позначки пробив точно в кут.

У другому таймі каталонці отримали право на ще один пенальті, але цього разу Мессі не зміг переграти голкіпера. Барселона здобула три очки та залишилась лідером Прімери.

Атлетіко також здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 над Райо Вальєкано. На 74-й хвилині відзначився лідер "матрацників" Грізманн. Завдяки перемозі Атлетіко випередив Реал на два очки, однак "вершкові" свій матч у турі зіграють 17 лютого проти Жирони.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Іспанії Барелона не змогла перемогти Атлетік (0:0), а Атлетіко програв Реалу (1:3).