Барселона здобула вольову перемогу, клуб двох українців програв Атлетіко. Результати матчів чемпіонату Іспанії

10 березня 2019, 11:59

Відбулись п’ять матчів 27 туру чемпіонату Іспанії.

Барселона здобула вольову перемогу над Райо Вальєкано. Каталонці першими пропустили, однак ще до перерви відігрались завдяки голу Жерара Піке. У другому таймі Ліонель Мессі реалізував пенальті та вивів Барселону вперед, а за вісім хвилин до завершення основного часу Луїс Суарес поставив крапку в матчі.

Також три очки в турі здобув Атлетіко. "Матрацники" у непростому поєдинку обіграли клуб українців Андрія Луніна та Василя Кравца - Леганес. Обоє відіграли на полі увесь матч.

Все вирішив єдиний гол Сауля. На 46-й хвилині Андрій Лунін парирував удар Сауля з пенальті, однак іспанець вдало зіграв на добиванні. У підсумку Атлетіко здобув перемогу та відстає від Барселони на сім очок.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Іспанії Барселона на виїзді перемогла Реал з рахунком 1:0.