Барселона програла Сельті, Еспаньйол розгромив Атлетіко. Результати матчів чемпіонату Іспанії

5 травня 2019, 00:55

Відбулись чотири матчі 36 туру чемпіонату Іспанії.

Каталонська Барcелона, яка у минулому турі достроково оформила чемпіонство, дала відпочити ключовим гравцям і зазнала поразки Сельті 0:2. Зокрема, у заявці на матч були відсутні Ліонель Мессі, Луїс Суарес, Жерар Піке та інші зірки каталонської команди.

Обидва м'ячі Сельта забила у другому таймі. На 67-й хвилині відзначився Максі Гомес, а на 88-й - Яго Аспас.

Також несподівано розгромної поразки зазнав мадридський Атлетіко. "Матрацники" програли Еспаньйолу 3:0, однак залишились на другому місці з відривом від Реала на 9 очок. Щоправда, у "вершкових" є матч у запасі.

Еспаньйол - Атлетіко - 3:0
Голи: Годін, 45+1 (авт), Іглесіас, 52, 89 (пен)

Алавес - Реал Сосьєдад - 0:1
Гол: Гарсія, 24 (авт)

Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Іспанії Барселона оформила 26-те чемпіонство країни у своїй історії.