Баварія здобула вольову перемогу, клуб Коноплянки втратив очки. Результати матчів чемпіонату Німеччини

16 лютого 2019, 22:25

Відбулись шість матчів 22 туру чемпіонату Німеччини.

У першому матчі туру Баварія на виїзді здолала Аугсбург. Уже в першому таймі команди забили по два м'ячі, а Аугсбург відкрив рахунок на першій хвилині завдяки автоголу Горецки.

Переможний гол на свій рахунок записав захисник Баварії Алаба, який відзначився на 53-й хвилині. Мюнхенський клуб скоротив відставання від дортмундської Боруссії до двох очок, але у "джмелів" ще матч у запасі.

Шальке, за який виступає українець Євген Коноплянка, не зміг перемогти у четвертому матчі чемпіонату поспіль. Цього разу гельзенкірхенський клуб не зумів на власному полі здолати Фрайбург - 0:0. Коноплянка просидів увесь матч на лаві запасних.

По перемозі також здобули Хоффенхайм, Вольфсбург та Лейпциг, а Вердер розійшовся миром з Гертою - 1:1.

Аугсбург - Баварія - 2:3
Голи: Горецка, 1 (аг), Чжі Дон Вон, 23 - Коман, 17, 45,  Алаба, 53

Хоффенхайм - Ганновер - 3:0
Голи: Жоелінтон, 4, Бельфоділ, 14, Демірбай, 80

Шальке - Фрайбург - 0:0

Штутгарт - Лейпциг - 1:3
Голи: Цубер, 15 (пен) – Поульсен, 6, 74, Забітцер, 68

Вольфсбург - Майнц - 3:0