Майнц розгромив клуб Коноплянки, Баварія зрівнялась з Боруссією Д. Результати матчів чемпіонату Німеччини

23 лютого 2019, 22:39

Відбулись шість матчів 23 туру чемпіонату Німеччини.

Мюнхенська Баварія зуміла розпечатати ворота Герти лише у другому таймі. На 62-й хвилині Мартінес після розіграшу кутового ударом головою відправив м'яч у сітку. Наприкінці матчу Герта залишилася у меншості і Баварія довела матч до перемоги.

Мюнхенський клуб зрівнявся по очках з лідером дортмундською Боруссією, але "джмелі" мають матч у запасі.

Шальке на виїзді програв Майнцу 3:0. Півзахисник гельзенкірхенського клубу Євген Коноплянка не потрапив у заявку на матч. Серія Шальке клубу без перемог у чемпіонаті тепер нараховує п'ять матчів.

Аугсбург розгромив Фрайбург 5:1, Вольфсбург несподівано легко розібрався з менхенгладбахською Боруссією 3:0, а Фортуна мінімально обіграла Нюрнберг 2:1.

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Німеччини Баварія на виїзді перемогла Аугбург 3:2, а Шальке не зміг вдома перемогти Фрайбург - 0:0.