Ворскла здобула першу перемогу, Зоря втратила очки. Результати матчів чемпіонату України

4 серпня 2018, 22:06

Сьогодні, 4 серпня, відбулись два матчі 3 туру української Прем'єр-ліги.

У першому поєдинку Ворскла мінімально здолала ФК Львів. Полтавський клуб вирвав перемогу у львів'ян наприкінці матчу - відзначився Карека. Матч міг мати інший сценарій, але в першому таймі гравець ФК Львова Бруно не реалізував пенальті. Для Ворскли ця перемога стала першою в новому сезоні.

В іншому матчі між Зорею та Чорноморцем переможця не виявили. Луганський клуб вийшов вперед у першому таймі завдяки голу Рафаеля, але одесити відігрались у другій половині зустрічі - відзначився Савченко. Обидві команди після трьох турів мають по 4 очки.

Ворскла - ФК Львів 1:0

Гол: Карека, 83.

Ворскла: Шуст - Пердута, Мартиненко, Чижов (Чеснаков, 52), Ребенок - Кравченко, Шарпар - Кобахідзе, Кулач (Карека, 70), Кадімян (Габелок, 80) - Коломоєць.

Львів: Бандура - Парамонов, Адамюк, Голіков, Воронін - Каленчук, Приймак - Панамбі (Янчак, 67), Аугусто (Сезар, 78), Западня (Тейлор, 66) - Бруно.

Попередження: Коломоєць, Кадімян, Карека - Голіков.

Вилучення: Коломоєць, 90 - Голіков, 89 (обидва - повторне попередження).

На 29-ій хвилині Бруно не реалізував пенальті (воротар).

Зоря - Чорноморець 1:1

Голи: Рафаель, 23 - Савченко, 59

Зоря: Махарадзе - Каменюка, Сваток, Вернидуб, Чеберко - Гордієнко, Арвеладзе (Харатін, 54) - Караваєв, Сілас, Хомченовський (Кабан, 63) - Рафаель (Леднєв, 80)

Чорноморець: Литовченко - Романюк, Рижук, Грачов, Трубочкін (Ярмоленко, 84) - Савченко (Карноза, 90), Смирнов - Татарка (Леонов, 82), Бабенко, Чорний - Штогрин

Попередження: Чеберко - Грачов

Учора, 3 серпня, Динамо з мінімальним рахунком 1:0 обіграло донецький Шахтар у 3-му турі української Прем'єр-ліги.